שייט › האוטו מצטרף להפלגה Strand 122

חזור אחורה »
03.03.2017
שתף ב:

Strand 122Strand 122

ספינת מנוע חדשנית שתיכנס במהלך השנה הקרובה אל קו הייצור, ותימכר במהדורה מוגבלת של שש יחידות בלבד. כך מבטיחים היזמים. הם משוכנעים שהשוק ממש ממתין בקוצר רוח לשילוב המנצח בין ספינת מנוע מסובבת ראשים לבין מכונית שעושה זאת לא פחות טוב. על פי החברה המתכננת, גריי, מסנט לואיס, ארצות הברית, ה-Strand 122 נועדה להפתיע את השוק עם קונספט חדשני – יאכטה מהירה ובתוכה מכונית איכותית וחדשנית ביותר. שמא אנו צופים בצעצוע החדש של צמרת האוליגרכים או נסיכי הנפט ממדינות המפרץ?
אורך היאכטה 38 מטר, רוחבה 7.5 מטרים, משקלה 120 טונות. היא מצוידת במכשור הווידיאו והאודיו הכי מתקדם, מתוצרת באנג אולופסן, כולל מסכי טלוויזיה בגודל 52 אינץ'. יש בה שטחים פתוחים לאירוח ולשיזוף ותאים פנימיים מעוצבים בסגנון ארט-דקו. המבנה הפנימי כולל ארבעה חדרי שינה רחבי ידיים, שירותים צמודים וסלון חיצוני ופנימי.
עם מנועים מתוצרת רולס רויס בעלי עוצמה של 4,610 כוחות סוס, היאכטה הזאת מסוגלת לשוט במהירות עד 100 קמ״ש. ועל מנת שהבעלים לא ייתקע בלב ים בלי דלק, מותקנים בה מכלי דלק בנפח 20 אלף ליטר. לעומת זאת, הבעלים יסתפקו ב-3,000 ליטר של מי שתייה – כמות סבירה בהחלט, מה גם שהיא מגובה במכשיר לטיהור מי ים.
ובאשר למכונית המותאמת ליאכטה הזאת, ומיועדת להיכנס בקלות אל הגראז' האחורי: אין עבורה קו ייצור, והיא תיוצר במיוחד על פי דרישת הרוכשים, אם ירצו בכך. מנועיה, לכשתיוצר, יספקו עוצמה של 880 כ"ס, אשר יאיצו אותה למהירות של יותר מ-300 קמ"ש. אבל בלי היאכטה לא תוכלו לקנות אותה...

בקיצור: יאכטה עם מכונית תואמת – שילוב עתידני מנצח

 

 Strand 122 פנים היאכטה ונוף הנשקף ממנה Strand 122 פנים היאכטה ונוף הנשקף ממנה

 האוטו מצטרף להפלגה Strand 122 האוטו מצטרף להפלגה Strand 122