עטים ואביזרים› גיבורים על כלי כתיבה

חזור אחורה »

S.T. Dupont קולקציות עטים בהשראת גיבורי Marvel

מאת: רוני נאק צילום: S.T.Dupont

שתף ב:

Iron Man Edition: Iron Man Edition:

קולקציה של S.T. Dupont, יצרנית העטים והמציתים הפריזאית, מפגישה את האמנות הצרפתית עם תרבות הפופ האמריקאית, בשתי מהדורות של כלי כתיבה שנוצרו בהשראת גיבורי העל מסדרת "הנוקמים" של Marvel.

Iron Man Edition: איירון מן הוא פלייבוי מיליונר, ממציא וחדשן, שאינו בוחל באמצעים כדי לחסל את הרשעים. גרסת Ultra של הקולקציה מוגבלת לשמונה יחידות בלבד (בגרסת Exclusive 88 יחידות) וכוללת פסלון ברונזה של גיבור העל, אשר מניף מעל ראשו כלִי כתיבה המייצג את "תעשיות סטארק" (תאגיד טכנולוגיה וייצור נשק השייך לגיבור). כלי הכתיבה עשוי זהב צהוב 18 קראט ומשלב גם ציפוי רודיום, פלדיום וגם אינסרטים בלכה סינית אדומה. בראש העט משובצת אבן טופז כחולה כמו הלב המלאכותי של איירון מן, וכמוהו יש לעט זהות כפולה – כעט נובע וכעט רולר.

Hulk Edition: גיבור נוסף מסדרת הנוקמים של Marvel הוא הענק הירוק, אשר מוכיח פעם אחר פעם כי הוא גיבור העל הכי חזק והכי עמיד מול הרשעים. גם כאן יש שתי גרסאות: Ultra – בת שמונה יחידות בלבד ועם פסלון ברונזה גדול, ו-Exclusive – בת 88 יחידות ועם פסלון קטן יותר. כלי הכתיבה המרתק למראה משחזר את הלוּק של הפצצה הגרעינית אשר הפכה את ברוס באנר המדען לענק הירוק. הגוף עשוי ברונזה אשר עברה ניקוי חול וצופתה בציפוי רודיום כדי ליצור טקסטורה מיוחדת. בחינה מקרוב תגלה אינסרטים של זהב צהוב ושל לכה סינית ירוקה, שמבליטה את הפירוט הרב אשר יוצר את מעטה ה"פצצה" הדמיונית, שהיא גוף העט.

לאביזרים נוספים היכנסו לקישור כאן

Hulk EditionHulk Edition