מועדוני סיגרים› פסגת ז'נבה

חזור אחורה »

ארומה שוויצרית

מאת: כפיר מרשק צילום: מועדוני הסיגרים

שתף ב:

 

Hotel d’Angleterre

בתוך הבר של הנמר

 טרקלין הסיגרים ב-Hotel d’Angleterre טרקלין הסיגרים ב-Hotel d’Angleterre

על גדות אגם למאן, במרחק עשר דקות הליכה מהעיר העתיקה של ז'נבה, מהקתדרלה ומרחוב הקניות היוקרתי Rue du Rhone, שוכן המלון הנודע Hotel d’Angleterre. כל חדר במלון זה מעוצב באופן שונה, ויחד עם החידושים בתחום נוחות המגורים שומר על קו עיצוב מסורתי ואלגנטי, שבא לידי ביטוי – בין היתר – ביצירות האמנות המעטרות את הקירות.

כל פרט נועד לקלוע לטעמו של אורח בעל דרישות גבוהות במיוחד. כך, למשל, אורחים המגיעים לז'נבה או עוזבים אותה במטוסם הפרטי יכולים להזמין במלון מנות מתוך תפריט מיוחד, או לפי בקשה מיוחדת מהשף, והמלון ידאג לספק אותן היישר אל המטוס, עד מסלול ההמראה.

המלון על גדות האגם Hotel d’Angleterre המלון על גדות האגם Hotel d’Angleterre

בבר Leopard שבמלון, אשר מציע – עד השעות הקטנות של הלילה – מגוון רחב של משקאות ומתאבנים, פועל טרקלין סיגרים מהודר ובו מבחר סיגרי פרימיום מקובה, מהונדורס, מהרפובליקה הדומיניקנית, מניקרגואה, וגם סיגר יוקרתי במיוחד מקוסטה ריקה – El Septimo. אליהם מתלווה רשימה של משקאות עילית כגון וויסקי סינגל מאלט Port Ellen, Johnny Walker Private Collection 2014, רום Zacapa XO ומשקאות נוספים. שני דברים שלא תמצאו כאן: אוכל וסיגריות.

-------------------------------------------------

Quai du Mont-Blanc 17, (+41) 22 90 65 555

www.dangleterrehotel.com

 

 

 

Intercontinental Geneva

פידל בעקבות צֶ'ה

טרקלין הסיגרים Le Fumoirטרקלין הסיגרים Le Fumoir

מלון אינטרקונטיננטל ממוקם בלב לבו של רובע האו״ם של ז'נבה, צופה על אגם למאן (הידוע גם כאגם ז'נבה) ועל ההרים מון בלאן ויורה (Jura). זהו המלון "הבינלאומי" ביותר בז'נבה. מאז שנפתח, ב-1964, ועד היום נרשמו בו יותר מ-400 ביקורים של ראשי מדינות, כולל ארבעה נשיאי ארצות הברית, ושל בני מלוכה. יותר מ-4,000 שרים ממדינות שונות וגם הרבה מאוד שגרירים התאכסנו בו לאורך השנים. במלון הזה התקיימה פגישתם של הנשיא האמריקאי רונלד רייגן ונשיא ברית המועצות מיכאיל גורבצ'וב, ב-1985, ופגישות פוליטיות נוספות של אישים רמי דרג. אך למרות העובדה שהמלון יכול לספר היום על ביקורים של שועי עולם ומפורסמים, הוא דואג – בזמן שהותם במלון – לשמור על פרטיותם, בקפדנות שוויצרית מהודקת.

פרטיות היא ראשונה, אך לא האחרונה, ברשימת הדרישות של אורחי המלון המכובדים. כשפידל קסטרו ביקר כאן ב-1998, הוא ביקש את החדר שבו לן צ׳ה גווארה בשנת 1964. לאחר התייעצות עם מנהל המלון הקודם ונבירה בארכיוני המלון, הבקשה מולאה.

בר המשקאות Le Fumoirבר המשקאות Le Fumoir

בר המשקאות וטרקלין הסיגרים של המלון, Le Fumoir, מתאפיין בעיצוב אורבני מתוחכם, ויחד עם זאת משרה אווירה של נוחות חמימה, בעזרת ספות עור שמזמינות להתרווח בהן, עץ כהה ואח בוערת בחורף - הכל כפי שקבע המעצב הראשי, שהיה אחראי על פרויקט ההתחדשות של המלון. הבר מציע את המבחר העשיר ביותר של רום בז'נבה – מבחר שמגיע מ-27 מדינות, לא פחות, וכולל גם קוקטיילים מגוונים ומקוריים, גם חמים ועם אפקט הפְלָמְבֶּה. מלבד זאת תמצאו כאן מִגוון רחב של סוגי וויסקי, קוניאק וארמניאק, וכל אלה מתלווים, כמצופה, להיצע רחב ומרשים של סיגרים.

----------------------------------------------------------

7-9 Chemin du Petit Saconnex, (+41) 22 919 39 39

https://geneva-intercontinental.com